530 833 302

Przeprowadzki Pabianice

Tanie i profesjonalne usługi transportowe i przeprowadzki w Pabianicach

Transport mebli Pabianice

Wykonujemy transport mebli i wszelkiego rodzaju przewóz przedmiotów na terenie Pabianic i całej Polski. Do Państwa dyspozycji oferujemy samochody dostawcze z kierowcą typu dostawczy lub kontener. Usługę przewóz rzeczy wykonują tylko osoby doświadczone i przeszkolone do odpowiedniego traktowania każdego przedmiotu. Na życzenie również jesteśmy w stanie zabezpieczyć przewożone rzeczy specjalnymi materiałami. Działamy na terenie Pabianice i całe województwo łódzkie. Wykonujemy również dalsze przewozy po całej Polsce i Europie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne świadczenie każdej usługi przewóz mebli, szaf, towarów oraz innych przedmiotów. Obsługujemy dzielnice Pabianic Piaski, Centrum, Bugaj, Starówka i Zatorze. 

Nasza firma zapewnia należyte obchodzenie się z Państwa mieniem podczas każdego zlecenia oraz najniższe ceny w Pabianicach. Przykładowe ceny są zależne od kilku głównych czynników takich jak rodzaj i waga przedmiotu, odległość do przewozu, ilość osób potrzebnych do wniesienia . Jesteśmy w stanie ustalić telefonicznie dokładną cene każdego transportu, ale głównie można oszacować w zależności od rodzaju i ilości osób. Stawki są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości transportu. 

Wystawiamy faktury vat na życzenie naszych klientów. 

Przewóz rzeczy w Pabianicach 

- Zamówienie usługi. Jeśli zamierzają Państwo zaplanować transport lub przeprowadzkę, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu opisania i omówienia szczegłółów. Nasz pracownik oszacuje wartość usługi i odpowie na wszystkie pytania związane z przewozem mebli lub jego zabezpieczeniem. W przypadku większych przewozów przewidujem rabaty, a dla stałych klientów na transport mebli stałe zniżki. Obsługujemy również Dobroń Ksawerów Lutomiersk Konstantynów Łódzki.

TANI TRANSPORT MEBLI W PABIANICACH - TYLKO Z NAMI Wykonujemy usługi typu :  transport mebli szafy,kanapy, sofy, przewóz agd, bagaży,  foteli,komód, łóżek,- przewóz cennych rzeczy, panin, fortepianów, dzieł sztuki, przewóz przewóz fortepianu, antyków, luster transport i wniesienie kas pancernych. 

   transport mebli w Pabianicach

Nasze usługi to tani transport ze sklepów Agd i rtv takich jak lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, piekarnika w Pabianicach i nie tylko wywóz gratów, opróżnianie strychów w Pabianicach i garażach. Transport gruzu z różnych miejsc. Przewozimy także materiały budowlane.

   

     

przewożenie instrumentów muzycznych, maszyn budowlanych i szyjących, urządzeń gastronomicznych i chłodzących. Organizujemy odbiór ze sklepów typu OBI, Castorama, IKEA, Praktiker, Leroy Merlin z Łodzi do Państwa domu. Również wykonujemy usługi przewozu palet i przenoszenie towarów z wniesieniem do mieszkania.