530 833 302

Przeprowadzki Pabianice

Tanie i profesjonalne usługi transportowe i przeprowadzki w Pabianicach

Przeprowadzki biur i firm Pabianice

Nasza firma przez wiele lat nabyła doświadczenie, które pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom dobrze zorganizowaną przeprowadzkę biura lub firmy na dzielnicy Piaski, Centrum, Bugaj, Starówka i Zatorze. Oferujemy kompleksowy zakres usług przeprowadzki na terenie Pabianic i okoliczne miejscowości Dobroń Ksawerów Lutomiersk Konstantynów Łódzki Aleksandrów łódzki . 

Przeprowadzaliśmy już małe i duże firmy, dlatego służymy pomocą w zorganizowaniu i wstępnym planowaniu. Wykonując przeprowadzki firm musimy zadbać, aby wszystko przebiegało sprawnie i nie stopowało pracowników firmy, podczas czasu pracy. Odpowiednim momentem jest wykonanie całej operacji późnym wieczorem lub w sobotę. Dobrze wiemy jak ważne jest, aby wszystko było "dopięte na ostatni guzik " , dlatego najczęściej działamy według sprawdzonego schematu : 

 -Pierwszy kontakt - wstępne ustalenia 

 -Przy większych przeprowadzkach oględziny na miejscu 

 -Ustalenie terminu i godziny przeprowadzki biura 

 -Przygotowanie do pakowania materiałów delikatnych i poufnych 

 -Zabezpieczanie mebli i oklejanie foliami 

 -Tranport firmy w nowe miejsce 

 -Wnoszenie przedmiotów i ustawianie 

 -Standardowo sprzątamy po naszej pracy 

Przy większych przeprowadzkach oferujemy rabaty, dlatego ustalamy ceny indywidualnie. Wystawiamy faktury Vat. Działamy na terenie Pabianice i cała Polska. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu oszacowania Państwa przeprowadzki firmy w Pabianicach i nie tylko. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak wybrać najoptymalniejsze rozwiązanie. Zapraszamy już dzisiaj do współpracy.

Przeprowadzka firmy

relokacja biura Pabianice

Przewóz firm